Mineralky

Autor Příspěvěk
olga.polka
olga.polka
29.06.2015 10:03:59

Re: Re: Re: Re: Mineralky

26.06.2015 12:15:55
viky.beckham napsal:

Re: Re: Re: Mineralky

ani ne často ale obcas. Spise třeba jednou za mesic koupime. Cetla jsem prave ze napr ta ondrasovka ma moc moc dobry obsah a zda se mi z tech vsech mineralek zatím nejvhodnejsi. Nekdy když si ctu třeba i etiketu u drzusu tak je to na usmev!
no to mate recht ze ty hodnoty ovoce v dzusu jsou nekdy opravdu sileny :D ondrasovka je super :) kamaradka ji pije dokonce i preventivne jednou za tyden-hodne sportuje. Kvuli mineralum a horciku. Mandarinku vyzkousim ještě jsem ji nevidela. Diky
viky.beckham
26.06.2015 12:15:55

Re: Re: Re: Mineralky

24.06.2015 15:13:31
olga.polka napsal:

Re: Re: Mineralky

ja se tedy obcas tak pozastavuji nad tim co jsou lidi schopni bez třeba precteni te etikety koupit… také jsem se na to teprve nedavno docela dost zamerila a prisla jsem na hodne zajimavych věci. Vy kupujete mineralky často?
ani ne často ale obcas. Spise třeba jednou za mesic koupime. Cetla jsem prave ze napr ta ondrasovka ma moc moc dobry obsah a zda se mi z tech vsech mineralek zatím nejvhodnejsi. Nekdy když si ctu třeba i etiketu u drzusu tak je to na usmev!
olga.polka
olga.polka
24.06.2015 15:13:31

Re: Re: Mineralky

23.06.2015 10:56:27
viky.beckham napsal:

Re: Mineralky

dobryy den, ja jsem poslední dobou zacala ten obsah sledovat :) je to změna vedet co ma jaky obsah a uvedomit si co e vlastne pro telo dobry a co spatny
ja se tedy obcas tak pozastavuji nad tim co jsou lidi schopni bez třeba precteni te etikety koupit… také jsem se na to teprve nedavno docela dost zamerila a prisla jsem na hodne zajimavych věci. Vy kupujete mineralky často?
viky.beckham
23.06.2015 10:56:27

Re: Mineralky

22.06.2015 10:04:08
olga.polka napsal:

Mineralky

dobry den, co rikate na ochucene mineralni vody z hlediska obsahu? Kontrolujete obsah na etikete v obchode když mineralku kupujete?
dobryy den, ja jsem poslední dobou zacala ten obsah sledovat :) je to změna vedet co ma jaky obsah a uvedomit si co e vlastne pro telo dobry a co spatny
olga.polka
olga.polka
22.06.2015 10:04:08

Mineralky

dobry den, co rikate na ochucene mineralni vody z hlediska obsahu? Kontrolujete obsah na etikete v obchode když mineralku kupujete?

Přidat příspěvek k tématu Mineralky

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku